בית ילדים לחצר

בית פלסטיק לילדים קירות דמוי אבן ושולחן פיקניק
בית ילדים לחצר
בית ילדים גדול ומפואר עם מטבח SMOBY

חולמים על בית בטבע? אז בית קטן בערבה אולי לא ניתן להגשים, אבל בית עם חצר או גינה זאת בהחלט אפשרות ריאלית. אחת הסיבות המובילות לכך שאנשים מבקשים לעבור לבית פרטי עם חצר צמודה היא על מנת להעניק לילדים אפשרות ליהנות ממשחק בגינה בבטחה ובהנאה, לשלב מתקני חצר, בית פלסטיק לילדים, ערסל ועוד אלמנטים שמשדרגים כל חווית ילדות.

בית ילדים לחצר אינו דבר שקשה להגשים, כל מה שנדרש הוא לשים לב לכמה אלמנטים חשובים:

  • התאמה לגיל – כמו כל משחק או צעצוע, גם בבחירה של בית לילדים לחצר חשוב מאוד להתאים לגיל הילדים. זה אומר הן מבחינת מידות הביתן, שלא יהיה קטן מידי עבורם או חסר תועלת מבחינת היכולת להיכנס לתוכו והן מבחינת הפונקציונליות שלו.
  • איכות – בכל הקשור למשחקים עבור ילדים ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על משחק שהם אמורים לטפס עליו ולהיות בתוכו, חשוב מאוד לרכוש מוצר איכותי. זאת ניתן לוודא ע"י רכישה של מותג בינ"ל מוביל לרבות  Starplastהישראלית המוכרת בכל העולם כמותג איכותי ואמין, מתקנים של חברת Smoby הצרפתית ועוד. איכות נמדדת גם בשימוש בחומרי הגלם וחשוב שהם יהיו משובחים, כגון פלסטיק איכותי ועמיד בפני עומסים, קפיצות ולחצים, פלסטיק נטול BPA, לטקס או PVC חומרים הידועים כמזיקים ומומלץ שיהיו גם ללא פתלטים וכימיקלים אחרים. על מנת לשמור על המוצר לטווח ארוך ולהימנע מבלאי מהיר על הפלסטיק להיות גם עמיד בפני קרינת UV מאחר שהמבנה עומד בחצר חשוף לשמש ישירה ולשינויי מזג אוויר.
  • חדשנות – מאחר שיש לא מעט אפשרויות ודגמים אפשר לחפש את המוצרים החדשניים המשלבים טכנולוגיות מתקדמות, למשל בנייה של בית פלסטיק לילדים בטכנולוגית רוטומולדינג (rotomoulding), טכנולוגיית דפוס פלסטיק מתקדמת אשר נועדה לייצור חלקים הדורשים גימורים איכותיים, עובי דופן אחיד ויציבות גבוהה בפני תנודות וקפיצות.
  • בטיחות – הפרמטר החשוב ביותר בכל הקשור לרכישות עבור ילדים, המוצרים חייבים להיות איכותיים ובטיחותיים ללא פשרות. עליהם לעמוד בקריטריונים ובתקנים מחמירים של איכות ובטיחות, בראש ובראשונה לעמוד בתקן האמריקאי ASTM F963 ובתקן האירופי  EN-71 וכמובן לזכות באישור של מכון התקנים הישראלי. 
  • מיקום – יש להתאים את המיקום המדויק באזור המתאים בגינה. משטח מפולס המאפשר העמדה של ביתן באופן יציב ובטיחותי, ניתן לעשות זאת על כורכר, דשא, אדמה רכה וכד' כל עוד האזור אינו משופע או עלול להתמוטט עם הזמן.
  • הפתעה והנאה – אלמנט ההפתעה חשוב מאין כמוהו, זאת הזדמנות להעניק לילדים את הביתן שיעלה חיוך של אושר על פניהם ויאיר את העיניים באור והתרגשות. מכיוון שיש לא מעט דגמים שניתן לבחור מהם, חשוב להתאים בית ילדים לחצר שיספק להם את כל מבוקשם, עיצוב מדליק וססגוני, כזה שיעניק להם שמחה בעת המשחק עם חברים, אפשרויות מרובות של גיוון והפעלה של הדמיון. ניתן למצוא שפע אפשרויות לבנות ולבנים במגוון גילאים, וילה קסומה עם חצר ומרפסת, בית כפרי עם גג אדום בתוספת שולחן פיקניק שאפשר לאכול עליו או לעשות יצירה אן שיעורי בית, ביתן בשלל עיטורים החל מחדי קרן, קשתות וכוכבים, ביתן משולב עם מתקני משחק נוספים כגון מטבח, שרוול פעילות נמתח, בית עם מגלשה או מרכז פעילות הכולל גם סל כדורסל ושער למשחקי כדור מגוונים.
  • יתרונות נוספים – לביתני חצר כמו גם לטרמפולינות לחצר יש יתרונות רבים בנוסף להנאה הצרופה. זה מאפשר לילדים לצאת מהחדרים הסגורים ובעיקר מן המסכים, ההורים לא צריכים לדאוג שהילדים רחוקים כי הם נמצאים ממש ליד בחצר הפרטית, זה מייתר את הצורך לצאת לגני השעשועים אך מאפשר משחק באוויר הפתוח עם חברים, הילדים גם מבצעים פעילות גופנית באמצעות שלל משחקים שניתן לשלב ובעיקר מרגישים כמו שילדים צריכים להרגיש, אושר ושמחה בלב.
דילוג לתוכן