בית משחק לילדים

בית פלסטיק עם גדר לילדים
בית משחק לילדים
בית ילדים מפלסטיק חד קרן
בית משחק לילדים לגינה

בית החלומות קרוב מאי פעם, לפחות כאשר מדובר על בית משחק לילדים, מבנה עשוי עץ או בית פלסטיק לילדים, המעניק הנאה מושלמת וכיף לקטנטנים. מבנים המיועדים לילדים חייבים להיות מותאמים באופן מוחלט לגיל המשחקים, להעדפות שלהם ובעיקר לבטיחות שבמשחק. חשוב לשמור על איכות ובטיחות ועמידה בתקנים בינ"ל מחמירים הנדרשים בעת מכירה ורכישה של משחקים, צעצועים, מתקנים לחצר וכד'.

מאחר שקיים שפע של אפשרויות, חשוב לרכוש את בתי המשחק מחברה המתמחה בתחום ומוכרת מוצרים איכותיים, עשויים מחומרי גלם משובחים של חברות ומותגים מובילים, למשל  Starplast הישראלית המוכרת בכל העולם כמותג איכותי ואמין, מתקנים של חברת Smoby הצרפתית ועוד. מותגי החברות הבינ"ל עומדים בתקנים מחמירים של איכות ובטיחות, בראש ובראשונה לעמוד בתקן האמריקאי ASTM F963  ובתקן האירופי  EN-71 וכמובן לזכות באישור של מכון התקנים הישראלי. 

בית פלסטיק לילדים חייב להיות עשוי מפלסטיק איכותי ועמיד בפני עומסים בהתאם לגיל הייעודי למשחק, ידוע שילדים קופצים ורצים ואין דבר יותר חשוב מהבטיחות שלהם. בנוסף על הפלסטיק להיות נטול BPA, לטקס או PVC הידועים כחומרים מזיקים וללא פתלטים וכימיקלים אחרים. מומלץ מאוד שהמוצרים יעמדו גם בפני קרינת UV ותנאי אקלים משתנים מאחר שברוב הזמן המבנים הללו יהיו בחוץ גלויים לשמש, גשם או לחות. אם ישנה אפשרות אז מומלץ מאוד לבחור בית משחק לילדים העשוי בטכנולוגית רוטומולדינג (rotomoulding), טכנולוגיית דפוס פלסטיק אשר נועדה לייצור חלקים הדורשים גימורים איכותיים, עובי דופן אחיד ויציבות גבוהה בפני תנודות וקפיצות.

אלמנט בטיחותי נוסף שחייבים לקחת בחשבון הוא הצבת הביתן במקום יציב. כאשר בוחרים או רוכשים את המוצר המתאים חשוב תחילה לבדוק את המידות שלו ולבחון האם יש מיקום שמתאים במדויק. יש לא מעט אפשרויות וגדלים וניתן לבחור בצורה מיטבית. כאמור, יש לבחון את המידות המדויקות, הן של הביתן והן של השטח הייעודי עליו הוא יעמוד. חשוב מאוד לבחור משטח יציב ומפולס, כגון דשא או שכבת חול רכה ולהשאיר מרחב בטוח למשחק ללא סכנה.

כאשר מבינים שהאזור הייעודי בטוח למשחק של ילדים בגילאים המותאמים, ניתן לבחור את המבנה משלל דגמים מרהיבים בעיצובים שילדים אוהבים. בית כפרי עם גג אדום, או וילה קסומה עם חצר ומרפסת, בתוספת שולחן פיקניק להפסקת נשנוש או ליצירה, ביתן מעוטר בחדי קרן, כוכבים וקשתות, ביתן משולב עם מטבח, שרוול פעילות נמתח, בית עם מגלשה ומרכז פעילות עם הכולל גם סל כדורסל ושער למשחקי כדור.

הרכישה הזו מושלמת מבחינת כולם, ההורים רואים שהילדים נהנים, צוחקים ומשחקים עם חברים ומעבר לחוויה הגדולה הם גם זוכים להתפתחות אישית ורגשית, הן מן הבחינה המוטורית, הן מבחינת תנועה של הגוף ובעיקר ההורים מרוצים מכך שהילדים היקרים משחקים באוויר הפתוח ללא נגישות למסכים.

דילוג לתוכן