בית פלסטיק לילדים מתקפל

מחפשים מתנה מושלמת לילדים, כזאת שלא תתפוס הרבה מקום בחצר או בפינת המשחקים? אנחנו ממליצים על בית פלסטיק מתקפל לילדים, מתקן מרהיב המשלב הנאה צרופה ובטיחות, משולב בנוחות תפעול ובטיחות מרבית.

עולם הילדים דינאמי וכולל אין ספור אפשרויות משחק, לא פעם יש טרנד כזה או אחר שסוחף את כל העולם. ההורים נוהרים אחרי הילדים, על מנת לספק את מבוקשם וניתן לראות כי לא תמיד ההורים מבצעים קנייה מודעת ומבוקרת. חשוב להבין כי רכישה של משחקי ילדים אינה דבר של מה בכך ויש להתייחס למספר פרמטרים מהותיים, אשר יספקו שקט נפשי להורים והנאה מושלמת לילדים.

  • איכות: איכות היא עניין קריטי בעיקר בכל הקשור למוצרים שנרכשים עבור הילדים, בין אם מדובר על משחקים נייחים, מוצרי חשמל, מתקני חצר כמו בית מתקפל לילדים או כל דבר אחר. חשוב מאוד להקפיד שהמוצר איכותי ושייך למותג אמין, מוכר ובעל מוניטין. מאחר שבשוק קיימים לא מעט מותגים מומלץ לבדוק ולהתמקד במותגי חברות מובילות כגון חברת  Starplast וכתר הישראליות המוערכות בכל העולם בשל המוצרים האיכותיים והאמינים שהן מוכרות,  או מתקנים של חברת Smoby הצרפתית, מוצרים של חברת Little Tikes  מארה"ב ועוד. חשוב לבחור מוצרים של חברות ותיקות, בעלות מוניטין של איכות ובטיחות ללא פשרות.
  • בטיחות: בראש ובראשונה יש להקפיד שהמשחקים בטוחים לשימוש. הכוונה היא רכישה של מתקני חצר, צעצועים ומשחקים העומדים בתקנים בינ"ל מחמירים ייחודיים לצעצועים, לרבות התקן האמריקאי ASTM F963 , התקן האירופי EN-71 ואישור מכון התקנים הישראלי.  כאשר למשל רוכשים בית עץ לילדים או בית ילדים מתקפל מפלסטיק, מומלץ לוודא כי מדובר על מוצר העשוי  מחומר עמיד במיוחד בפני עומס, תנודות וקפיצות, נטול BPA, לטקס או PVC הידועים כבעלי סיכונים, או כימיקלים מזיקים אחרים. כאשר המתקן אמור להיות בחצר או על מרפסת בתנאי חוץ חשופים לשמש ישירה או טל ולחות, מומלץ מאוד להקפיד שיהיו עמידים בפני תנאי מזג אוויר משתנים, זאת ראשית על מנת לא לגרום להם לבלאי מואץ ושנית על מנת לא לפגום במראה ובצורה. יש משחקים כמו בית לילדים מתקפל שהם מודולריים, חלקם מגיעים באריזה שטוחה להרכבה עצמית וחלקם גם ניתנים לקיפול. בכל מקרה חשוב מאוד מבחינה בטיחותית להקפיד לבנות בהתאם להוראות המצורפות וגם על שימוש על פי הוראות היצרן ולא לחרוג מהמשקל שמותר למתקן לשאת. בעת הבנייה, הקיפול והאחסון לבדוק את חוזק החיבורים והעמידות שלהם לאחר ההתקנה.
  • נוחות: הפרמטר השני הוא נוחות, למשתמשים הצעירים ולא פחות מזה להורים. הכוונה היא שהמשחק או מתקן החצר יהיו פרקטיים בעיקר בהתקנה ובמקרה הצורך גם בקיפול ובאחסון. לדוגמה בית מתקפל לילדים יכול לשמש למשחק באוויר הפתוח, כאשר מזג האוויר נעים, אך ברגע שנעשה קריר וסגרירי ניתן לקפל אותו בנקל ולהניח אותו מאופסן עד לאביב. עצם העובדה שניתן לקפל אותו ולא להשאיר אותו חשוף לפגעי הגשמים מהווה נקודה משמעותית עבור הורים רבים.
  • עיצוב: כולנו קונים עם העיניים, מבוגרים וילדים גם יחד והקטנטנים אוהבים במיוחד צעצועים מרהיבים וססגוניים, עם עיצובים מדליקים ומגוון אביזרים. בית פלסטיק לילדים מתקפל יכול להגיע בשפע של דגמים קסומים, החל מעיצוב א-סימטרי ייחודי עם תבליטי חיות גינה, צמחייה וגדרות, בתוספת מדבקות דקורטיביות, בית עם מרפסת ושולחן פיקניק מצויד ב -2 ספסלים שולחן ועציץ וגם פעמון כניסה אלקטרוני, או בית פעילות עם אזור ספורט מדוגם הכולל סולמות ומגלשה, שער למשחק כדור רגל, סל למשחקי כדור סל, קיר טיפוס ועוד. חלק מהבתים מגיעים עם אביזרים נלווים כגון שבשבת תרנגול על הגג, חלונות עם אדנית לעציצים, מטבח קיץ מצויד בגריל, כלי מטבח וסכום.

רכישה של משחקים, מוצרים או מתקנים לילדים, תוך התייחסות למכלול הפרמטרים הללו תבטיח ילדים מאושרים והורים רגועים.

בית ילדים מתקפל מפלסטיק
בית פלסטיק לילדים מתקפל
דילוג לתוכן