תקנון החנות

ברוכים הבאים לאתר קידס האוס. האתר הינו אתר לממכר בתי פלסטיק לילדים המופעל ע"י חברת י.ט. מסחר.

בתקנון זה – השימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות. בכל מקום בו נכתב בלשון זכר הכוונה גם ללשון נקבה.

הרוכשים באתר קידס האוס מצהירים בזאת כי קראו והסכימו לתקנות אלה כלשונן.
גולשים המבצעים רכישה על סמך האתר, מצהירים בעצם ביצוע הקנייה כי הם מודעים לתקנון והם מכירים הוראות תקנון האתר ומסכימים לו, וכי לא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד קידס האוס, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות קידס האוס ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה.

1. תנאי השתתפות

רשאים לבצע פעולה באתר, תושבי מדינת ישראל מעל גיל 18.

2. ביצוע הזמנה

לאחר ביצוע ההזמנה הטלפונית תקבלו הודעה ראשונית על קליטת פרטי ההזמנה. אישור סופי של ההזמנה יינתן רק לאחר חיוב כרטיס האשראי של המזמין.
במידה ותחול טעות בתיאור המוצר או במחיר מוצר או בכל פרט אחר, תהייה קידס האוס רשאית לבטל את הרכישה והלקוח לא יחויב בתשלום עבור ההזמנה שבוטלה.

3. פרטי המשתמש

בעת ביצוע הרכישה הטלפונית בקידס האוס יידרש הרוכש  לספק את הפרטים הבאים : שם פרטי, שם משפחה, שם, טלפון, יישוב, דואר אלקטרוני.

מסירת פרטים אישיים כוזבים הנה עבירה פלילית לכל דבר ועניין.

הפרטים יושמדו וייגרסו לאחר בצוע החיוב והמשלוח ללקוח.

4. תשלום ואספקה

לאחר סיום ביצוע הרכישה בחנות קידס האוס המשתתף מחויב מיידית בתשלום מלא בגין המוצר לפי מס' התשלומים אשר אושר בהזמנה. זמני האספקה להם אנו מתחייבים הם עד 7 ימי עסקים.

חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א`-ה`, למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, צוות האתר עושה כמיטב יכולתו להקדים את זמן האספקה. המחירים באתר כוללים מע"מ.

אספקת המוצרים שנרכשו בחנות קידס האוס תתבצע ללקוח בדרך שתסוכם איתו.

המחירים באתר אינם מחייבים. המחיר הסופי ייקבע בעת ביצוע ההזמנה והמשלוח בכפוף לאישור חברתנו.

5. זמינות מוצרים באתר

קידס האוס עושה מאמצים לשמור על האתר מעודכן, עד כמה שניתן, מול מלאי המוצרים הזמין לאספקה במחסני היבואנים.

יחד עם זאת, הופעת מוצר למכירה באתר אינה מהווה הוכחה כי המוצר אכן זמין לאספקה ונמצא במלאי היבואן. 

לקוח המבצע הזמנה באתר מצהיר כי הוא מבין שיתכן והמוצר שהוא מעוניין להזמין אינו זמין במלאי במועד ההזמנה ולא תהייה לו כל טענה בנושא זה.

במקרה והמוצר אינו במלאי תאפשר קידס האוס ללקוח להמיר את המוצר שהוזמן במוצר אחר או לבטל את ההזמנה.

6. תאימות המוצר המתקבל למוצג באתר

קידס האוס עושה ככל יכולתה על מנת לשמור על תאימות מלאה בין המוצרים המוצגים למכירה באתר ובין המוצרים המתקבלים בפועל. יחד עם זאת יכולות להיות סטיות מסוימות בין תמונת המוצר המוצגת, באתר לבין המוצר המתקבל בפועל.

לקוחות הרוכשים מוצרים באתר קידס האוס מצהירים כי הם מבינים ומסכימים לקיום סטיות מסוימות בין המוצרים המוצגים באתר לבין המוצרים המתקבלים בפועל ולא תהייה להם כל טענה ואו דרישה לגבי סטיות אלה.

7. ביטול הזמנה שבוצעה בחנות קידס האוס

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים וסגורים באריזתם המקורית השלמה. מוצר שנפתח ייחשב כמוצר יד שנייה ומחירו יהיה כמחיר מוצר יד שנייה.

לאחר בירור פנייתך יש להחזיר את המוצר לכתובת אשר תינתן לך. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח), ובניכוי עלות שליחות ההחזרה (במידה וקיימת). אם המוצר נבדק על ידי צוות האתר ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש, באריזתו המקורית, לא יהיה צוות האתר מחויב לאשר את החזרת המוצר ובמקרה כזה ישלח המוצר חזרה ללקוח.

8. תקינות מוצרים

במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.

5. אחריות

קידס האוס אינה מייצרת את המוצרים, ואינה נושאת באחריות לטיב המוצרים.

האחריות הבלעדית למוצרים, לחוזקם, לתקינותם, לאיכותם, לעמידותם ולתכולתם, חלה על היבואנים של המוצרים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות המצורפת למוצר.

אין אחריות על התקנה שהתבצעה על ידי הלקוח.

9. תנאים נוספים

צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת.

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום , בתמונת המוצר או בכל פרט במוצר, רשאי צוות האתר, אך לא חייב, לבטל את הרכישה הספציפית.

קידס האוס שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת.

10. אופן השימוש במתנפחים

כל המתקנים המוצגים באתר מיועדים לשימוש ביתי בלבד! המתקנים אינם מיועדים לשימוש מסחרי, ואינם מיועדים להשכרה. כל שימוש מסחרי מבטל אוטומטית את האחריות על המוצר.

בברכת קנייה מהנה

צוות קידס האוס

דילוג לתוכן